CMA Group Logo

Profil a história spoločnosti

CMAweb history2

Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť klienta s výsledkami vzájomnej spolupráce, ktorú sa snažíme dosiahnuť na základe neustáleho hľadania a prinášania TOP produktov v oblasti licencovaných bestsellerov na Slovenský a Český trh.

Našou víziou je stať sa silným a dlhodobým partnerom retailových reťazcov a individuálnych obchodníkov na základe odbornosti a profesionality nášho tímu a zákazníckej atraktivity nami distribuovaných značiek.

Našou prácou je neustále uspokojovanie dopytu zákazníkov po najnovších trendoch. Náš tím vyhľadáva zákaznícky najatraktívnejšie produkty, ktoré chýbajú na nami obsluhovaných trhoch, a prináša ich v čo najkratšej dobe do predajní našich partnerov.


História spoločnosti:

 • 2008
  Spoločnosť CMA Group, s.r.o. vznikla v marci roku 2008. Svojou činnosťou a spoluprácou na rôznych projektoch sa vyprofilovala na expertnú poradenskú spoločnosť.

CMAweb history
 • 2012
  V roku 2012 došlo k potrebe diverzifikovať portfólio poskytovaných služieb a presunúť ťažisko príjmov spoločnosti z konzultačných a poradenských služieb na obchodnú činnosť. Týmto krokom v spoločnosti CMA Group vzniklo samostatné oddelenie distribúcie a veľkoobchodu. Spoločnosť začala distribuovať v tej dobe celosvetovo najznámejšiu značku v oblasti mobilnej zábavy – Angry Birds a získala výhradné zastúpenie na distribúciu plyšových hračiek a doplnkov tejto značky pre Slovenskú a Českú republiku.
 • 2014
  V roku 2014 spoločnosť CMA Group do portfólia distribuovaných značiek začlenila ďalšie celosvetové hity ako BOO – The world´s cutest dog, Grumpy cat, Cut the Rope, Miffy, Minecraft, POU! a Pusheen.
 • 2016
  V roku 2016 sme rozšírili ponuku značiek o celosvetové hity ako Malý Princ a Secret Life of Pets.
 • 2017
  V roku 2017 sa ponuka plyšových hračiek distribuovaných našou spoločnosťou opäť rozrástla a to o značky Minecraft a Rilakkuma.
 • 2019
  Naša spoločnosť rozšírila svoje portfólio o 3 značky: Nijntje Miffy, Picca Loulou a WWF Cub Club.
CMAweb history

Naše hračky kúpite v:

predajn siete