CMA Group Logo

BOO - The world´s cutest dog licencované produkty

BOO logo

Psík Boo patrí zamestnankyni Facebooku v San Francisku, ktorá mu v roku 2009 založila Facebook-ovskú stránku nesúcu výrok "Moje meno je Boo. Som pes. Život je fajn." Od tej doby sa Boo stal Internetovou senzáciou a v súčasnosti má už vyše 17 miliónov fanúšikov, ktorých počet neustále narastá!

Tento malý Pomeranian vďačí za svoj neobvyklý vzhľad jednej štastnej "nehode". Keď mal Boo narastenú už veľmi dlhú a pomotanú srsť, ostrihali ho – ponechajúc mu macíkovský vzhľad s najvačšou, najzlatšou a najhebšou hlavou, akú si dokážete predstaviť! Tak ako Boo-va popularita stále rastie, rastie aj popularita plyšového sortimentu s jeho podobizňou s predstavením nových Itty Bitty Boo-ov. Títo nádherní mini Boo-ovia sú oblečení v rôznych oblekoch – tak ako skutočný psík, ktorý jednoducho zbožňuje vyparádiť sa pre jeho zamilovaných fanúšikov! Či si oblečie kvietkavé plavky, kostým hebkého medvedíka, zajačie ušká alebo ruksačik, všetky tieto zlatučké verzie sú v plyši tak isto neodolateľné ako jeho originálna verzia! Boo si naozaj získal srdcia psích milovníkov po celom svete a teraz sa darí to isté aj jeho plyšovej verzii!

BOO - The world´s cutest dog

CMA Group, s.r.o. zabezpečuje distribúciu a veľkoobchodný predaj vysokokvalitných originálnych GUND licencovaných BOO - The world´s cutest dog plyšových hračiek.

BOO plush toys