CMA Group Logo

Distribúcia - Angry Birds licencované produkty

Angry Birds logo

Hra ANGRY BIRDS sa teší stále väčšej obľube a kým v roku 2010 bola označená ako najlepší skokan herného priemyslu, v máji 2012 prekonala celosvetovo už 1 miliardovú hranicu v počte stiahnutí. Ku koncu roka 2012 mala táto hra 263 miliónov aktívnych hráčov mesačne a začalo sa tak hovoriť o najúspešnejšej mobilnej aplikácii všetkých čias, ktorú bude len ťažké prekonať…. Fenomén v mobilných hrách slávi úspech naprieč všetkými operačnými systémami. Viac o hre: www.angrybirds.sk

Naša spoločnosť získala vo februári 2012 výhradné zastúpenie pre Českú a Slovenskú republiku na distribúciu a predaj originálnych licencovaných doplnkov a hračiek k hre Angry Birds, Angry Birds Seasons a Angry Birds SPACE a od decembra 2012 taktiež aj na produkty série Angry Birds STAR WARS. V roku 2016 sme doplnili ponuku plyšových produktov o najnovšiu sériu Angry Birds Movie.

Angry Birds shop

CMA Group, s.r.o. zabezpečuje distribúciu a veľkoobchodný predaj originálnych Rovio licencovaných Angry Birds produktov ako sú plyšové hračky, gumené a plastové zberateľské postavičky, kľúčenky, prívesky a pod.

Angry Birds STAR WARS